Intencje mszalne

Niedziela
28 listopada 2021
07:00
  1. + Stefania Kozakiewicz - greg. 1
08:30
  1. + Janusz, Paweł, Waldemar
  2. + Brat Jacek Japowicz - w przeddzień pogrzebu
10:00
  1. + Maria Gawron w 10 r. śm.
10:30
św. Jakub
  1. + Maria Suwada - greg. 25
11:30
suma
  1. Za Parafian
  2. + Stanisława Hotel
12:00
św. Jakub
  1. + Czesław Zarzeczny, Rodzice z obojga stron i zmarli z Rodziny
13:00
  1. + Zenon Plech w 1 r. śm.
  2. W int. Adama i Doroty Kierat z okazji 35. rocznicy ślubu, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Oliwskiej dla Jubilatów i całej Rodziny, a szczególnie dla Wnucząt
18:00
  1. W 80. urodziny Krystyny, w podziękowaniu za wszelkie otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą na dalsze lata życia
20:00
  1. + Helena Kędziora - greg. 24
Poniedziałek
29 listopada 2021
07:00
  1. + Maria Suwada – greg. 26
  2. + Helena Kędziora – greg. 25
08:00
  1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Leszka
  2. + Stefania Kozakiewicz – greg. 2
18:00
  1. Różaniec Rodziców - w intencji Dzieci, za które Rodzice modlą się w Różańcu Rodziców – Szczególnie za Różę św. Ojca Pio z Gdańska z dziękczynieniem i prośbą o Boże błogosławieństwo, dalszy rozwój dzieła modlitwy i łaski dla Dzieci i Rodziców
  2. Z okazji 10. rocznicy ślubu Janiny i Andrzeja w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Oliwskiej
  3. W intencji Mai Tomczyk o uzdrowienie duszy i ciała
Wtorek
30 listopada 2021
07:00
  1. + Stefania Kozakiewicz – greg. 3
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
08:00
  1. + Maria Suwada – greg. 27
  2. + Mieczysław Binięda w 13 r. śm., Helena i Jan Binięda oraz zmarli z Rodziny
18:00
  1. Za dusze w czyśćcu cierpiące i za tych którzy się za nie modlą
  2. + Helena Kędziora – greg. 26
  3. + Rodzice: Jadwiga i Wacław oraz zmarłe Rodzeństwo
Środa
1 grudnia 2021
07:00
  1. + Janina Czerwińska – greg. 1
  2. + Helena Kędziora – greg. 27
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące
08:00
  1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Leszka
  2. + Stefania Kozakiewicz – greg. 4
18:00
  1. + Maria Suwada – greg. 28
  2. + Wiesław Skołysz w 6 r. śm.
Czwartek
2 grudnia 2021
07:00
  1. + Maria Suwada – greg. 29
  2. + Helena Kędziora – greg. 28
08:00
  1. + Janina Czerwińska – greg. 2
  2. + Helena Juchniewicz – w miesiąc po pogrzebie
18:00
  1. + Ewa Anna Papros w 1 r. śm.
  2. + Stefania Kozakiewicz – greg. 5
  3. + Tata Kazimierz Puławski w 7 r. śm.
Piątek
3 grudnia 2021
07:00
  1. O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Łucji
  2. + Helena Kędziora – greg. 29
08:00
  1. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy własne i całego świata z prośbą o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny i pokój na wschodniej granicy
  2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Oliwskiej dla ks. proboszcza z okazji imienin (int. od posługujących przy katedrze)
  3. + Maria Suwada – greg. 30
18:00
  1. + Janina Czerwińska – greg. 3
  2. + Stefania Kozakiewicz – greg. 6
  3. + Janina Stranz - w miesiąc po pogrzebie
Sobota
4 grudnia 2021
07:00
  1. + Janina Czerwińska – greg. 4
  2. + Helena Kędziora – greg. 30
  3. + Stefania Kozakiewicz – greg. 7
08:00
  1. W int. ks. proboszcza w dniu imienin (int. od Żywego Różańca)
  2. W int. ks. proboszcza w dniu imienin o zdrowie, dary Ducha Świętego, obfitość łask Bożych, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Oliwskiej w przewodzeniu parafią (int. od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich)
18:00
  1. Bractwo Krzyża Świętego – W intencji Bractwa Krzyża Świętego i ich Rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Oliwskiej
  2. W intencji Barbary z okazji imienin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Niedziela
5 grudnia 2021
07:00
  1. + Janina Czerwińska – greg. 5
08:30
  1. Żywy Różaniec – w intencji członków Żywego Różańca: dla zmarłych o dar nieba, a dla żyjących o wiarę, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
10:00
  1. + Walentyna i dusze w czyśćcu cierpiące
  2. + Helena Stocka
10:30
św. Jakub
  1. Z okazji urodzin Filipa oraz o zdrowie Tymka i Filipa
11:30
suma
  1. Za Parafian
  2. + Leon i Zofia Śliwińscy, brat Jan oraz Dziadkowie z obojga stron
12:00
św. Jakub
  1. + Mirosława Zaorska
13:00
  1. Morze Modlitwy – w intencji mieszkańców i samorządowców Archidiecezji Gdańskiej
18:00
  1. + Konrad Bieńka w 11 r. śm. oraz o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i wypełnienia woli Bożej
20:00
  1. + Stefania Kozakiewicz – greg. 8
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
369 2.5039908885956