W sierpniu udaliśmy się z młodzieżą w góry. Postanowiliśmy zdobyć kilka szczytów. We wtorek wdrapaliśmy się na Gęsią szyję. Deszczowa pogoda w kolejnych dniach wyjazdu zmusiła nas do zmiany planów. Dzięki temu zwiedziliśmy Kraków i Łagiewniki, a w drodze powrotnej Wrocław.
