29 stycznia 2016
06.01.2016r. młodzież naszej parafii wzięła udział w Orszaku Trzech Króli, który jak co roku przeszedł głównymi ulicami Starego Miasta. Tym razem swoją obecnością chcieliśmy przypomnieć o zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży.